AMERSFOORT
Fazantenstraat 4 AMERSFOORT
Vraagprijs € 475.000
Vraagprijs € 475.000
Deze 2/1 kap woning met garage ligt op een groot perceel van 371m2. De straat is ruim van opzet met veel groen. Het bestemmingsplan biedt ruimte om het huis fors uit te kunnen bouwen, ook voor een bedrijf aan huis zijn mogelijkheden. Het huis is lekker licht, heeft een breedte van maar liefst 6 meter en 5 slaapkamers. De mooi aangelegde grote zonnige achtertuin is ca.17 meter diep, voor en naast het huis is de mogelijkheid voor het parkeren van meerdere auto’s op eigen terrein. Achter is een vrijstaande garage. De woonoppervlakte is ca.103m2, perceeloppervlakte 371m2.
De locatie is uniek: op loopafstand zijn NS station Schothorst, een grote Lidl en Jumbo, speelplaatsen, scholen, het waterwingebied, stadspark Schothorst, binnen 10 minuten fiets je naar het gezellige stadscentrum van Amersfoort. Ook winkelcentrum Schothorst en Neptunusplein en diverse sportvoorzieningen zijn met een paar minuten bereikbaar. Een heerlijke plek om te wonen!
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal met garderobe, meterkast, toiletruimte, trapopgang, toegang naar de woonkamer, toegang naar de keuken.
De woonkamer is een doorzonwoonkamer met houtkachel, voor een zijraam, achter een deur naar de tuin. Voor is de zithoek, tuingericht de eetkamer met doorloop naar de keuken.
De keuken is in een wandopstelling, heeft een houten aanrechtblad, lades, kastruimte en apparatuur.
1e verdieping:
Overloop met trapopgang, toegang naar de badkamer en 4 slaapkamers, 1 met balkon. De badkamer is ingericht met een wastafelmeubel, ruime douche en radiator.
2e verdieping:
Ruime voorzolder met aansluitingen voor wasapparatuur, opstelling c.v. ketel, bergruimte en toegang naar de 5e slaapkamer met 2 dakkapellen (voor en achter). Alle 5 slaapkamers hebben vaste kasten.
Tuin:
De diepe en brede achtertuin ligt vrij en is zonnig, gelegen op het noordwesten en aangelegd met bestrating, grasgazon en borders. In de tuin geniet je lang van de avondzon, je hebt er de dag door heerlijk zon- en schaduwplekken. Achter in de tuin is de garage met verwarming, gaskachelaansluiting, elektra en wateraansluiting.
De diepe voortuin is aangelegd als siertuin en heeft een ingegraven trampoline. Naast het huis is een degelijke houtopslag en een brede oprit. Op eigen terrein is parkeermogelijkheid voor meerdere auto’s. Ook in de straat is voldoende parkeergelegenheid.
Algemene info:
Uitbouwmogelijkheden en mogelijkheden bedrijf aan huis
Bestemmingsplaninformatie lees je op ruimtelijkeplannen.nl
Energielabel D
Dubbel glas op de verdieping nieuw geplaatst in 2017
Verwarming middels een Remeha HR combi c.v. ketel uit 2012
5 slaapkamers, 2 dakkapellen
Nette woning, degelijke bouw
Badkamer vernieuwd in 2018
Elektra nieuw aangelegd in 2015
Velux dakraam geplaatst in 2018
Schilderwerk buiten (behalve de dakkapel) is van 2022
De bestrating is nieuw aangelegd in 2021
De tuin is deels vernieuwd (borders) in 2021
Door de beplanting is de tuin vogelrijk, de ligging is vrij en heeft weinig inkijk
Leuke buurt met veel gezinnen
In de straat is een speeltuintje en een speel/voetbalveld